تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت

با وجود اینکه امروزه اهمیت حفظ محیط زیست و از بین نبردن درختان برای تمامی دوستداران محیط زیست بحث اصلی شده است طبیعتاً استفاده از تجهیزات و دستگاه های تغییر جا درخت رونق پیدا ‌کرده است. از طرفی گسترش شهرها و جاده ها نیز شرایطی به وجود آورده که باید در آن درختان قطع گشته یا جابجا شود که مسلماً جابجایی درخت بسیار بهتر از قطع کردن و از بین بردن آن ها خواهد بود.

 

اهمیت جا به جایی درختان

با توجه به اهمیت درختان در محیط زیست، در سال های اخیر جرایم سنگینی برای قطع و صدمه به درختان در نظر گرفته شده با این حال حتی اگر درختی در ملک شما قرار داشته و فضایی از منزل شما را دچار مشکل کرده باشد به جای قطع کردن لازم است که اقدام به جابجا کردن درخت کنید. با این حال امروزه روش های تخصصی جهت انجام این کار صورت می پذیرد و شرکت هایی که مجوز لازم را از سازمان مربوطه دریافت نموده اند می توانند با استفاده از تجهیزات و دستگاه های جابجایی، درختان را به بهترین نحو به محل دیگر انتقال دهند. یکی از مهمترین دلایلی که تغییر مکان درخت اهمیت پیدا کرده است این است که شما بدون اینکه نگرانی از تغییر نقشه خود داشته باشید می توانید مجوز جابجایی را دریافت کرده و هر درختی را با هر سایزی به مکانی دیگر انتقال دهید که برای این امر ما پیشنهاد می کنیم با متخصصین سایت ایران کاملیا در ارتباط باشید.

 

تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت

 

تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت

با توجه به اینکه گفته شد تغییر مکان درخت امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده لازم است بدانید از آنجایی که این روش به صورت سنتی با سختی ‌های زیادی همراه بوده و شاید در درختان بزرگ با حجم وسیع اصلا اجرایی نیست اما اخیراً با پیشرفت‌ هایی که صورت پذیرفته این مشکل برطرف شده و ساخت ماشین به افراد در این زمینه کمک زیادی می ‌کند. به طور کلی تجهیزات و دستگاه ها معمولاً ماشینی بود که از چهار تیغه دوار تشکیل شده که امکان این را می دهد تا درخت را از ریشه کنده و جابه‌جا کند. این دستگاه معمولاً بر پشت تریلی، لودر، تراکتور یا جرثقیل کامیونی نصب می شود و به راحتی می توان درخت را به مکانی دیگر انتقال داد.

 

مزایای استفاده از ماشین

علاوه بر این که گفته شد استفاده از تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت به شما کمک می کند که به راحتی هر نوع درختی را جابجا کنید، لازم است بدانید استفاده از این ماشین آلات بی شک در کاهش هزینه و سرعت بخشیدن به عملیات بسیار نقش دارد. همچنین این دستگاه ها طوری طراحی شده است که می ‌تواند با بیل های متفاوت مخروطی شکل یا ذوزنقه ای شکل از هر زاویه بدون اینکه به درخت آسیب برساند آن را جابجا کند. این تجهیزات دارای تیغه های ضد زنگ بسیار بادوام بوده با این حال به راحتی خراب نمی‌ شود و اگر مشتری نیاز داشته باشد می تواند این تیغه ها را افزایش دهد. از آنجایی که با استفاده از این تجهیزات می‌توان درخت را به طور کامل از ریشه در آورد هیچ گونه اختلالی در فرآیند رشد درختان به وجود نخواهد آمد. علاوه بر این همان طور که گفته شد در روش سنتی به هیچ عنوان امکان جابجایی درختان بزرگ وجود ندارد در حالی که وقتی شما از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته استفاده می کنید می‌ توانید هر درختی را با هر سایزی جابجا کنید.

 

جابجایی درخت توسط ایران کاملیا

 

نکات مهم در تغییر مکان درخت

حال با توجه به آنچه بیان شد هنگامی که شما بخواهید از تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت استفاده کنید نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید زمان مناسب برای انتقال درخت به وسیله ای ماشین درخت کن می باشد. به طوری که می‌توان گفت اوایل بهار که درخت در خواب زمستانی می باشد بهترین زمان برای این امر است. همچنین در آخر تابستان و اوایل پاییز نیز عمل جابجایی درخت عموماً با موفقیت انجام می گیرد. در خصوص جابجایی درختان همیشه سبز نیز باید بدانید که این درختان باید به سرعت در محل مورد نظر کاشته شده و در انتقال آن تاخیر ایجاد نشود و همان طور که گفته شد طبیعتا استفاده از متخصصین و افراد آشنا به عملیات جابجایی درخت به شما کمک می کند تا این عملیات به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.

 

جا به جایی درخت با کمک ایران کاملیا

همانطور که گفته شد ایران کاملیا یکی از سایت های ارائه دهنده در خدمات در زمینه جابجایی درختان می باشد. حال لازم است بدانید در این شرکت به روش های مختلفی چون جابجایی درخت به روش ریشه برهنه، انتقال درخت به روش بسته بندی و انتقال درخت با ماشین آلات مخصوص انجام می شود. روش جابجایی به روش ریشه برهنه برای درختان با ریشه های کم حجم تر و درختان جوان استفاده می شود که برای این کار در اطراف تنه درخت شروع به کندن می شود. روش دیگر به گونه ای است که برای انتقال درختانی که قطر آن ها بیشتر از پنج سانتی متر باشد و دارای ریشه پرحجم تر و بیشتر باشند استفاده می شود. اما استفاده از ماشین آلات مخصوص برای جابجایی روشی خاص بوده که از آن معمولاً برای محیط های عمومی چون فضای سبز و خیابان ها استفاده می گردد که طبیعتا راحتی جابجایی و انتقال درخت در این روش مشهود است.

 

جابجایی درخت با تجهیزات به روز دنیا

 

خرید تجهیزات و دستگاه های جابجایی درخت

مزایای استفاده از تجهیزات و دستگاه‌ های جابجایی درخت شرایطی به وجود آورده که افراد زیادی در حال حاضر قصد استفاده از آن را دارند که در اینجا باید بدانید شما اگر از ایران کاملیا کمک بگیرید با وجود اینکه این شرکت مطرح، مجوز های لازم را دارد به شما کمک خواهد کرد که با هزینه بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن انواع درختان بزرگ و کوچک را با استفاده از ماشین آلات مخصوص جابجا نمایید. تجهیزات و دستگاه های جابجایی درختدر این شرکت بسیار مدرن و به روز می باشند. 

شرکت ایران کاملیا با دربر داشتن انواع تجهیزات و دستگاه های به روز جهت جابجایی درختان در تلاش است که درختان آسیب نبینند. جهت هماهنگی با شرکت ایران کاملیا با شماره 09128353664 تماس بگیرید. 

 

پرسش و پاسخ‌ها